TEC Real Estate

Kup lub sprzedaj z nami swoją nieruchomość

Specjaliści od nieruchomości

Total Estate Concept sp. z o.o. to podmiot działający w obrębie grupy TEC Kraków – konsorcjum firm specjalizujących się we flipach mieszkaniowych, obrocie nieruchomościami, projektach deweloperskich oraz pracach remontowych i wykończeniowych. Wiedzę i doświadczenie zdobywaliśmy przez siedem lat prowadzenia działalności. Przeprowadziliśmy w tym czasie kilkaset transakcji i widzieliśmy uśmiechy na twarzach tysięcy naszych klientów.

W czym możemy Ci pomóc?

W samym Krakowie mieszą się dwa nasze biura sprzedaży (ul. Koło Strzelnicy 2/2 oraz ul. Kazimierza Wielkiego 116). Można do nich wpaść i omówić inwestycję w nieruchomości przy pysznej kawie. Jesteśmy też dostępni online. Czekają na Ciebie najlepsi specjaliści w branży. Nasz kilkudziesięcioosobowy zespół składa się z brokerów nieruchomości, informatyków, programistów, doradców finansowych, prawników, a także specjalistów ds. marketingu, których celem jest spełnienie Twoich marzeń o własnych czterech kątach.
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do Twoich potrzeb.
Napisz Zadzwoń